C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

Tiny House Model CMZ-8003

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Tiny House Model CMZ-8003

Tiny House Özellikleri Nelerdir?

Tiny House, sahibinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak çok çeşitli özelliklerle donatılabilir. Küçük evlerin bazı ortak özellikleri şunlardır:

Kompakt Cihazlar: Tiny Houselar genellikle soba, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi küçük, enerji tasarruflu cihazlar bulunur.

Yerden Tasarruf Sağlayan Mobilyalar: Tiny Houselarda genellikle, katlanarak yatağa dönüşen bir kanepe gibi çok amaçlı kullanılabilen çok işlevli mobilyalar bulunur.

Loft Yataklar: Birçok Tiny House evde uyumak veya depolamak için kullanılabilecek bir çatı katı alanı vardır.

Güneş Panelleri: Tiny Houselar genellikle elektrik üretmek ve şebekeye olan bağımlılığı azaltmak için güneş panelleri bulunur.

Yağmur Suyu Toplama Sistemleri: Bazı Tiny Houselarda, evde kullanılmak üzere yağmur suyunu toplamak ve depolamak için sistemler bulunur.

Kompostlama Tuvaletleri: Bu tür tuvaletler, atıkları parçalamak için bakteri ve diğer doğal süreçleri kullanır ve geleneksel bir septik sisteme olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Şebekeden Bağımsız Yetenekler: Bazı Tiny Houselar, pişirme ve ısıtma için propan tankları ve su depolama tankları gibi özelliklerle tamamen kendi kendine yetecek şekilde tasarlanmıştır.

Yine, bunlar Tiny House ların sahip olabileceği özelliklerden sadece birkaçı. Küçük bir evin kendine özgü özellikleri, sahibinin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır.

CMZ PREFABRİK Tiny House Firmamız tam da burda devreye girmektedir, isteğinize bağlı olarak üretimlerimizde mevcuttur. Hemen bizimle iletişime geçin ve genel bilgi alın.

 

 

 

× Whatsapp Canlı Destek