C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

Prefabrik İdari Ofis Binası

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Prefabrik İdari Ofis Binası

 

Prefabrik Şantiye Nedir?

Prefabrik şantiye teknoloji kullanımıyla hızlı üretim, kolay taşıma ve her türlü saha şartlarında hızlı kurulum avantajına sahip yapı güvenliği, ergonomi ve ekonomik fiyatlarıyla öne çıkan şantiye binalarına prefabrik şantiye denilmektedir.

 

 

 

Prefabrik Şantiye Binaları ve Modelleri

Farklı alanlardaki yapı projelerine önemli kolaylık sağlayan prefabrik şantiye binaları modelleri ile de işçi kamplarına tam yapı çözümü getiriyor. Şantiye denildiğinde ilk akla gelen prefabrik yatakhane binaları bu modelle en iyi konforla üretilerek kullanıma hazır kurulum yapılıyor. İşçi kamplarının bir diğer önemli yapısı prefabrik yemekhane. Yemekhane binası denildiğinde içerisinde gerekli tüm alanlar hizmet verdiği şantiye projesine özel tasarımla üretiliyor.

 

 

Prefabrik şantiye binaları modelleri arasında bir diğer önemli yapı olarak prefabrik ofis yer almaktadır. Şantiye kamplarının olmazsa olmaz bu üç yapı grubu dışında çok sayıda prefabrik bina modeli bulunmaktadır. Prefabrik sağlık tesisi, insan kaynakları ofisi, çamaşırhane, sosyal tesis binası, ibadethane, kantin, misafirhane diğer şantiye bina modelleri arasında.

 

× Whatsapp Canlı Destek