C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

Hafif Çelik Konstruksiyon

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Hafif Çelik Konstruksiyon

Planlarız

CMZ PREFABRİK çelik yapılarda müşteriye özgün mimari tasarımlar sunmaktayız. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak arazinin şartlarına göre size özel mimari çözümlerimiz ve görsel sunumlarımız ile hayallerinizi kısıtlamadan gerçeğe dönüştürüyoruz. CMZ PREFABRİK ailesi konusunda uzman mimar ve mühendisleri ile çelikte özgün tasarımlarımız ile devam etmektedir.

 

Üretiriz

Hafif çelik ve ağır çelik üretimlerimiz bünyemizde bulunan fabrikamızda imalatları proje bazlı yapılmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen üretim alt yapısı ile alanında profesyonel ekipler ve en son teknoloji rollform makinalarımız ile hızlı ve hatasız üretimlere imza atmaya devam etmekteyiz.

Uygularız

Planlanan ve üretilen çelik yapıları tarafımızdan hazırlanan uygulama projeleri ile sahada sıfır hata ilkesiyle kaba teslim, ileri teslim ve anahtar teslim seçenekleri ile uygularız. Yapılması istenilen projelerin sadece yapılarının değil çevre düzenlemesi, Hafriyat aşaması, beton uygulamaları , tüm ince işler ve peyzaj düzenlenmesi anahtar teslim olarak uygulamalarımız bulunmaktadır.
× Whatsapp Canlı Destek