C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

90m2 Modüler Konteyner Yaşam Alanı

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

90m2 Modüler Konteyner Yaşam Alanı

İşlevsel ve modern bir tasarımı olan 90 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Datça, CMZ’in prefabrik evlerindeki en popüler ürünlerden biridir. Bu prefabrik ev, geniş aileler için uygun bir seçenek olmakla birlikte, çiftler için de ideal bir yaşam alanı sunar.

Evde yer alan 2 yatak odası, geniş bir oturma odası ve modern bir mutfak, konforlu bir yaşam için gereken tüm alanları sunar. Ayrıca, evin çevresindeki doğal güzelliklerin tadını çıkarabileceğiniz bir veranda da mevcuttur.

 

 

 

CMZ KONTEYNER uzman ekibi tarafından özenle tasarlanan ve üretilen 95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Bahçe, Türkiye’nin her bölgesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Hem doğayla iç içe olmak hem de modern bir yaşam tarzı sürdürmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

 

 

 

 

 

CMZ KONTEYNER uzman ekibi tarafından özenle tasarlanan ve üretilen 95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Bahçe Türkiye’nin her bölgesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Hem doğayla iç içe olmak hem de modern bir yaşam tarzı sürdürmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

× Whatsapp Canlı Destek