C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

70m2 Modüler Konteyner Yaşam Alanı

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

70m2 Modüler Konteyner Yaşam Alanı

Prefabrik olarak üretilen Ayasofya modeli, hızlı ve kolay bir şekilde inşa edilebilir. Bu sayede, ev sahipleri zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlayabilirler. Ayrıca, evin prefabrik yapısı, kalıcı yapılarla karşılaştırıldığında daha çevre dostudur.

Çit modeli, modern ve şık tasarımı ile evinize estetik bir görünüm kazandırır. Ayrıca, farklı renk seçenekleri ile özelleştirilebilir ve evinizin dış görünümüne uygun hale getirilebilir.

 

 

Prefabrik sektöründe en çok tercih edilen yapılar evlerdir. Bu evler hem herkese hitap edebilmesi hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercihidir. İstediğiniz ev modelini kolaylıkla yaptırabilme fırsatı elde edebileceğiniz prefabrik evler düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı istediğiniz her noktada yaptırabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna uygun olan bu prefabrik evler 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden üretiliyor olup oldukça dayanıklıdır. 70 M2 prefabrik ev içerisinde ihtiyacınız olan tüm detaylar mevcuttur. Banyo, mutfak, oda gibi seçenekler ile ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bu prefabrik evler ile yaşamınızın daha konforlu ve kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek