C M Z P R E F A B R I K

Yükleniyor...

550m2 Hafif Çelik Konstruksiyon

Konteyner Modelleri

Whatsapp Canlı
Destek

Hemen bizi arayın ve fiyat alın !

Sosyal Medyada Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

550m2 Hafif Çelik Konstruksiyon

CMZ PREFABRİK İle uygulama alanı en geniş çelik konstrüksiyon yapılarıdır. Taşıyıcı profilleri farklı büyüklük ve kalınlıkta olan bu yapı türü fabrikamızda inşaat mühendisimiz tarafından projelendirilip işlenmekte olan ön üretimli çelik yapılardır. Saha aşamasında sadece birbirine montajı ve kaynaklı işlemleri yapılmaktadır. Ağır çelik yapı türü mimari tasarımlarımızda yüzey alanlarında ve detaylar büyük olanaklar sağlamaktadır.  Ağır çelik yapılar tüm bileşenlerinin sökülüp tekrar tekrar montaj işlemi yapılabildiğinden uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Ağır Çelik Yapının Avantajları

Üretiriz

Hafif çelik ve ağır çelik üretimlerimiz bünyemizde bulunan fabrikamızda imalatları proje bazlı yapılmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen üretim alt yapısı ile alanında profesyonel ekipler ve en son teknoloji rollform makinalarımız ile hızlı ve hatasız üretimlere imza atmaya devam etmekteyiz.

 

Uygularız

Planlanan ve üretilen çelik yapıları tarafımızdan hazırlanan uygulama projeleri ile sahada sıfır hata ilkesiyle kaba teslim, ileri teslim ve anahtar teslim seçenekleri ile uygularız. Yapılması istenilen projelerin sadece yapılarının değil çevre düzenlemesi, Hafriyat aşaması, beton uygulamaları , tüm ince işler ve peyzaj düzenlenmesi anahtar teslim olarak uygulamalarımız bulunmaktadır.
× Whatsapp Canlı Destek